O ZESPOLE - Buenos Oficjalna Strona

Przejdź do treści
           
Obok tego wydarzenia nie można przejść obojętnie.
Justyna Mosiej Buenos  gwiazda polskiej sceny disco- na jedynym takim muzycznym SHOW!
Ostra jak brzytwa i piękna jak anioł. Pożądają ją mężczyźni, a kobiety zazdroszczą jej urody i talentu. JUSTYNA MOSIEJ, wokalistka nazywana przez fanów BUENOS jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd  polskiej sceny disco. Jej twarz zdobi okładki ogólnopolskich dzienników (Super Express) tuż obok m.in Maryli Rodowicz i Krystyny Jandy.Klipy artystki nie schodzą z list przebojów najpopularniejszych telewizji muzycznych. Justyna Mosiej wygrała program''UGOTOWANI'' -TVN.
Muzyczne show artystki to połączenie tańca i śpiewu. Zespół składa się z wokalistki i dwóch wybitnych tancerek: Julity i Marty  (oprawa taneczna może się zwiększyć na życzenie organizatora) Wielkie emocje wywołają kontrowersyjne, seksowne stylizacje Justyny Mosiej, które z pewnością przypadną do gustu męskiej części widowni. Standardowy koncertowy SHOW trwa jedną godzinę. Możliwy jest  dodatkowy bis. W zależności od życzeń organizatora może być dłuższy lub krótszy.
 Buenos Ares powstało w 1996 roku z inicjatywy Wojtka Domania. W pierwotnym składzie zespół istniał przez sześć lat i królował z wielkimi przebojami takimi jak ’’Pomarańczowe drzewa’’. Następnie grupa rozpadła się i przez kilka lat nie funkcjonowała na rynku muzycznym.
 W 2007 roku Justyna Mosiej ( tancerka zespołu) postanowiła reaktywować działalnośćBuenos Ares i wydała płytę pt.’’REAKTYWACJA’’. Oblicze formacji zmieniło się w 100%. Z łagodnych i sielankowych brzmień, Justyna Mosiej zmieniła muzyczny wizerunek Buenos Ares w seksowne, kontrowersyjne disco. Wideoklipy i wywiady można zobaczyć w muzycznym kanale POLSAT, TV DISCO i wielu innych. Justyna Mosiej wypromowała utwory takie jak : "Sie żyje" , "Taka miłość się nie zdarza", "Uwielbiam jego głos" które długo królowały na liście przebojów w programie Disco polo live oraz Stawaj do Walki, To nie Ten,Odblokowani. Duet z dawnym wokalistą grupy BOLTER Janem Zielińskim ''Daj mi tę noc'', który porywa tłumy do tańca. Rozpoznawalnym jednak jest wielki przebój ’’Buenos dziś gra’’- w klipie gościnnie wystąpiły takie gwiazdy jak - WEEKEND.
Dyskografia
© 2018  BUENOS All Rights Reserved
Project - Royal Design
Wróć do spisu treści